Oferta wystawiennicza

Oferta wystawiennicza podczas Jarmarku Wyrobów Tradycyjnych w Świdnicy.

Zapraszamy Państwa do wyeksponowania swoich wyrobów podczas „Jarmarku Wyrobów Tradycyjnych”, który odbędzie się w  Świdnicy na Rynku, w dniach 10-11 października 2018 roku i będzie wydarzeniem towarzyszącym dla odbywającej się cyklicznie jesienią dużej, ogólnopolskiej konferencji  turystycznej „Sieciowe produkty turystyczne”.

Dzięki doskonałej lokalizacji Jarmarku na świdnickim rynku udział w nim jest bardzo dobrą okazją do zaprezentowania swojej oferty mieszkańcom Świdnicy i okolic jak również przybyłym z całej Polski na konferencję uczestnikom. Jarmark Wyrobów Tradycyjnych towarzyszący od 2015 roku organizowanym corocznie konferencjom turystycznym odwiedza kilka tysięcy osób – zarówno mieszkańców Świdnicy jak i  powiatu świdnickiego, którzy licznie zaglądają w tym czasie świdnicki Rynek oraz uczestników konferencji – wytrawnych turystów i poszukiwaczy regionalnych produktów.

Do dyspozycji wystawców Jarmarku będą przygotowane przez organizatora zamykane namioty o powierzchni 3 x 3 m,  wyposażone w ławę piwną oraz 2 krzesła, z podłączeniem do energii elektrycznej w cenie 200 zł brutto za dwa dni.

Zapraszamy Państwa także do udziału w samej konferencji, podczas której można wziąć udział w  prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów warsztatach przeznaczonych m.in. dla wytwórców lokalnych produktów użytkowych czy spożywczych w tym związanych z mającym powstać na terenie powiatu świdnickiego – tworzonym przez Fundacje Symbioza i Gminę Miasto Świdnica „Szlakiem Kulinarnym”. Podczas konferencji i warsztatów będzie można dowiedzieć się m.in.,  jak zwiększyć efektywność swojej działalności i wykorzystać ją turystycznie. Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracyjny dla zainteresowanych udziałem dostępny jest na naszej stronie.

Osoby zainteresowane wystawieniem i sprzedażą swoich wyrobów podczas Jarmarku Wyrobów Tradycyjnych – zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00 z  pracownikami Referatu Turystyki Urzędu Miejskiego w Świdnicy:

Na zgłoszenia wystawców czekamy do 14 września 2018 roku.

Organizatorami konferencji turystycznej i Jarmarku są:  Gmina Miasto Świdnica, Dolnośląska Izba Turystyki, LOT „Księstwo Świdnicko-Jaworskie”, Fundacja Symbioza.

 

 

 

error: KOPIOWANIE ZABRONIONE