O Konferencji

Konferencja Kongresu Turystyki Polskiej „Sieciowe produkty turystyczne” Świdnica 10-11.10.2018.

Jesienią 10-11 października 2018 tradycyjnie zapraszamy do Świdnicy na dwudniową konferencję Kongresu Turystyki Polskiej, której motywem wiodącym będą tym razem „Sieciowe produkty turystyczne” .

Szczegółowy program prelekcji, paneli oraz warsztatów dostępny będzie wkrótce.

Osoby zainteresowane udziałem w charakterze prelegentów, panelistów i ekspertów – zapraszamy do kontaktu z P. Sylwią Osojcą-Kozłowską – koordynatorem wydarzenia (s.osojca@um.swidnica.pl). Na zgłoszenia propozycji prelekcji i wystąpień czekamy do 15 czerwca 2018 roku.

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli branży turystycznej, samorządu terytorialnego, nauki. Jest przygotowywana w oparciu o wnioski zasygnalizowane podczas zorganizowanego przez Miasto Świdnicę  Kongresu Turystyki Polskiej.

Podczas konferencji wręczone zostaną nagrody ogólnopolskiego czasopisma Forum Biznesu: Przyjazna Gmina 2018 oraz Produkt Turystyczny Roku 2018 i Usługa Turystyczna Roku 2018.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Miasto Świdnica, Dolnośląska Izba Turystyki, Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” oraz Fundacja Symbioza.
Organizator zapewnia noclegi dla moderatorów i prelegentów. Pozostali uczestnicy mogą skorzystać z bazy noclegowej w Świdnicy i okolicy.

Udział w konferencji wynosi 150 zł netto od osoby. W cenę wliczone jest uczestnictwo w 2-dniowej konferencji, udział w wybranych warsztatach, 2 obiady, przerwy kawowe z poczęstunkiem, networking oraz wieczór integracyjny.

Rejestracja uczestników rozpocznie się 1 sierpnia 2018 i potrwa do 4 października 2018 r.

error: KOPIOWANIE ZABRONIONE