O Konferencji

W dniach 18-19 października zapraszamy Państwa ponownie do Świdnicy, na dwudniową konferencję pt. „Innowacje na rynku turystycznym. Przedsiębiorstwo, samorząd, nauka”.

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli branży turystycznej, samorządu terytorialnego, nauki i która została przygotowana w oparciu o wnioski zasygnalizowane podczas zorganizowanego przez Świdnicę w roku 2016 Kongresu Turystyki Polskiej. Jej tematem wiodącym jest innowacyjność – determinanta rozwoju regionów, rentowności biznesu i sprawności  procesów zarządczych.

Podczas konferencji wręczone zostaną nagrody ogólnopolskiego czasopisma Forum Biznesu: Przyjazna Gmina 2017 oraz  Produkt Turystyczny Roku 2017 i Usługa Turystyczna Roku 2017.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Miasto Świdnica, Dolnośląska Izba Turystyki, Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie”, Fundacja Symbioza.

Udział w konferencji wynosi 100 zł netto od osoby. Rejestracja uczestników trwa od 1 września 2017 roku do 15 października 2017 r.

error: KOPIOWANIE ZABRONIONE