Program

Zagadnienia merytoryczne konferencji – ujęcie praktyczne i naukowe: 

  • Turystyka sportowa. Organizacyjne, finansowe i marketingowe aspekty realizacji wydarzeń sportowych
  • Innowacje produktowe i procesowe w gospodarce turystycznej XXI wieku
  • Rola dziedzictwa niechcianego w budowaniu produktów turystycznych
  • Samorząd terytorialny jako kreator i współtwórca produktów turystycznych
  • Organizacyjne i informatyczne wsparcie rozwoju produktów turystycznych – aplikacje mobilne i oprogramowanie IT jako narzędzia wspomagające rozwój turystyki.

 W gronie prelegentów i ekspertów, którzy poprowadzą warsztaty znajdują się m.in. prof. Magdalena Kachniewska,  prof. Armin Mikos von Rohrscheidt, prof. Andrzej Rapacz, Hanna Burno, Grzegorz Kita, Adam Karpiński.

Szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany zostanie na początku września br. Ale jak to w przypadku naszych wydarzeń bywa – ci, którzy do Świdnicy przyjeżdżają na konferencje turystyczne wiedzą, że zawsze jest on bardzo atrakcyjny, a poziom merytoryki i organizacji wydarzenia cechuje najwyższa jakość.

Uwaga:

Zapraszamy do współpracy osoby (ekspertów, praktyków i naukowców), którzy chcieliby podzielić się z uczestnikami konferencji swoimi doświadczeniami bądź wynikami badań w ww. tematach i przygotować  prezentację na sesje plenarne. Zgłoszenia propozycji wystąpień przyjmowane są poprzez formularz do 20 sierpnia 2019 roku lub na adres mailowy s.osojca@um.swidnica.pl.  Decyzję na temat  ich włączeniu do programu merytorycznego konferencji podejmie komitet organizacyjny w terminie do 2 września 2019 roku.

 

error: KOPIOWANIE ZABRONIONE