Kongres Turystyki Polsko-Czeskiej 2021

Jak zwykle o tej porze roku, zapraszamy Państwa do Świdnicy (na Dolnym Śląsku).

Zapraszamy na jesienną doroczną dwudniową konferencję turystyczną, podczas której dochodzi do inspirującego spotkania przedstawicieli branży turystycznej, samorządowej i świata nauki.

W tym roku miasto Świdnica w ramach realizacji projektu „Turystyka – wspólna sprawa”, odbędzie się Kongres Turystyki Polsko-Czeskiej. Dojdzie na niej do spotkania branży polskiej i czeskiej, której reprezentanci podzielą się doświadczeniami  w zakresie funkcjonowania na rynku turystycznym i perspektyw z tym związanych. Będzie to też okazja do nawiązania nowych branżowych kontaktów.

Szczegóły znajdą Państwo w programie. Jesteśmy przekonani, że jak zwykle każdy znajdzie w nim coś ważnego i ciekawego dla siebie. Po zakończeniu obrad merytorycznych zaplanowaliśmy networking w Klubie Bolko wraz z uroczystą kolacją, koncertem oraz galą wręczenia nagród i wyróżnień czasopisma Forum Biznesu dla Gmin Przyjaznych Turystyce oraz dla podmiotów, których usługi oraz produkty zasługują na miano Usługi Turystycznej Roku i Produktu Turystycznego Roku.

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym związanym z COVID-19 i spełnia wymogi wyznaczone przez służby sanitarne. 

Dzięki dofinansowaniu organizacji naszego wydarzenia ze środków unijnych, 100 uczestnikom zapewnimy bezpłatne noclegi w hotelach na terenie Świdnicy (jedna noc z 5 na 6 października 2021). Prosimy osoby zainteresowane uzyskaniem darmowego noclegu (pokoje 2 osobowe) o przekazanie nam takiej informacji. Organizatorzy.

Zapisy na stronie projektu turystykawspolnasprawa.pl

error: KOPIOWANIE ZABRONIONE
Skip to content