Konferencja Turystyczna 2019

„Turystyka w czasach experience economy. Przedsiębiorstwo, samorząd, nauka”.

Jako organizator Kongresu Turystyki Polskiej po raz piąty zapraszamy Państwa do Świdnicy na dwudniową konferencję „Turystyka w czasach experience economy. Przedsiębiorstwo, samorząd, nauka”. Przygotowywane  przez nas we współpracy z branżą turystyczną, światem nauki oraz samorządowcami jesienne konferencje pokongresowe na stałe weszły już do kalendarza wydarzeń branży turystycznej Polski i uznawane są za największe, najważniejsze i na wysokim poziomie organizacyjnym debaty turystyczne w kraju. Na nich po prostu trzeba być.

W tym roku spotkanie osób zainteresowanych rozwojem turystyki, przedsiębiorstw i regionów, w trakcie którego dojdzie do wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli świata biznesu, nauki, samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych potrwa dwa dni i odbędzie się 16-17 października 2019. Tradycyjnie zaplanowaliśmy dla Państwa sesje plenarne, warsztatowe oraz panele dyskusyjne. Poświęcone one będą turystyce jako gospodarce doświadczeń w ujęciu społecznym, marketingowym, organizacyjnym, ekonomicznym i procesowym.

Główne obszary, które będą przedmiotem wystąpień referentów, ekspertów oraz dyskusji panelistów  dotyczą: turystyki sportowej miast i gmin, doświadczeń i emocji związanych z trudnym dziedzictwem oraz jego znaczeniem dla turystyki oraz innowacyjności.

Podczas konferencji odbędzie się także spotkanie przedstawicieli organizacji turystycznych i świata nauki, którego celem będzie opracowanie wytycznych pod obrady Kongresu Turystyki Polskiej, który Świdnica chciałaby zorganizować ponownie w 2020 roku.

Rejestracja uczestników potrwa do 11 października 2019 r. Na zgłoszenia propozycji wystąpień od osób, które chcą wziąć aktywny udział w konferencji czekamy do 20.08.2019. Zgłoszenia referatu można dokonać wypełniając formularz dostępny po kliknięciu w link:

Formularz dla prelegenta

Jeśli interesuje Cię bierny udział w konferencji, wysłuchanie prelekcji i udział w warsztatach zarejestruj się już dziś i skorzystaj z niższej opłaty za udział.

 

error: KOPIOWANIE ZABRONIONE