Konferencja Turystyczna 2019

„Turystyka w czasach experience economy. Przedsiębiorstwo, samorząd, nauka”.

Jako organizator Kongresu Turystyki Polskiej po raz piąty zapraszamy Państwa do Świdnicy na dwudniową konferencję „Turystyka w czasach experience economy. Przedsiębiorstwo, samorząd, nauka”. Przygotowywane  przez nas we współpracy z branżą turystyczną, światem nauki oraz samorządowcami jesienne konferencje pokongresowe na stałe weszły już do kalendarza wydarzeń branży turystycznej Polski i uznawane są za największe, najważniejsze i na wysokim poziomie organizacyjnym debaty turystyczne w kraju. Na nich po prostu trzeba być.

W tym roku spotkanie osób zainteresowanych rozwojem turystyki, przedsiębiorstw i regionów, w trakcie którego dojdzie do wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli świata biznesu, nauki, samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych potrwa dwa dni i odbędzie się 16-17 października 2019. Tradycyjnie zaplanowaliśmy dla Państwa sesje plenarne, warsztatowe oraz panele dyskusyjne. Poświęcone one będą turystyce jako gospodarce doświadczeń w ujęciu społecznym, marketingowym, organizacyjnym, ekonomicznym i procesowym.

Główne obszary, które będą przedmiotem wystąpień referentów, ekspertów oraz dyskusji panelistów  dotyczą: turystyki sportowej miast i gmin, doświadczeń i emocji związanych z trudnym dziedzictwem oraz jego znaczeniem dla turystyki oraz innowacyjności.

W tym roku spotkanie osób zainteresowanych rozwojem turystyki, przedsiębiorstw  i regionów, w trakcie którego dojdzie do wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli świata biznesu, nauki, samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych potrwa dwa dni  i odbędzie się w dniach 16-17 października 2019. Tradycyjnie zaplanowaliśmy dla Państwa sesje plenarne, panele dyskusyjne, networkingi oraz ciekawe warsztaty. Oprócz tematów, które istotne są dla wszystkich zajmujących się turystyką bądź jej rozwojem, zaplanowaliśmy także sesje plenarne oraz warsztatowe dedykowane osobom zajmującym się usługami gastronomicznymi, prowadzącym bądź zamierzającym prowadzić gospodarstwa agroturystyczne, organizatorom  wydarzeń sportowo-turystycznych, twórcom produktów turystycznych, samorządowcom, urzędnikom, których rola w kształtowaniu wizerunku regionów poprzez swoje działania a także w budowaniu turystyki jest niezwykle ważna.

Rejestracja uczestników potrwa do 11 października 2019 r.

 

error: KOPIOWANIE ZABRONIONE
Skip to content